Restorāns Avalon

Restorāns AVALON Vecrīgā

Restorāns AVALON atrodas AVALON HOTEL & Conferences un piedāvā vieglas uzkodas un gardu maltīti pēc pastaigas Vecrīgā, turklāt tas ir piecu minūšu gājienā no Rātslaukuma un Melngalvju nama.

Restorānam ir moderns interjers ar progresīviem stila elementiem un spilgtām krāsām, tā telpas ir plašas un gaišas, un atmosfēra – nepiespiesta un brīva. Restorāns AVALON ir piemērots biznesa brokastīm, pusdienām un romantiskām vakariņām. Restorāns AVALON piedāvā ēdienus no Eiropas virtuves, un tā apmeklējums būs patīkams ceļojums garšu pasaulē. Šefpavārs prasmīgi un radoši veido garšas buķeti no dažādiem ēdieniem, kas patīkami pārsteigs pat vislielākos gardēžus. Turklāt AVALON ir aktīvs kustības "Brīvs no ĢMO" ("Brīvs no ģenētiski modificētiem organismiem"), Chefs Club, Live Riga biedrs un partneris, un piedalās dažādos pasākumos un aktivitātēs, kurās tiek popularizēti Latvijas produkti, ēdiena kultūra un jaunākās tendences.

 


Rīgas Restorānu nedēļa

Šajā īpašajā nedēļā Rīgas restorāni atver durvis visiem gardēžiem, kuri  vēlas palutināt sevi ar dažādu garšu klāstu par īpaši pieņemamu cenu - 15 –20 EUR trīs ēdienu maltītei.

Visu nedēļu pilsētas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ir iespēja baudīt sezonas labākos ēdienus, ko gatavo pieredzējuši un inovatīvi pavāri, kuri katrai maltītei piešķir mūsdienīgu un izsmalcinātu garšu.

Restorāns AVALON  piedāvā īpašu trīs ēdienu  maltīti par 15 EUR.

Oficiālā Rīgas Restorānu nedēļa no 22. aprīļa līdz 28. aprīlim, bet Restorānā AVALON piedāvājums spēkā līdz 1. maijam.

Galdiņa rezervācija - tel.:+371- 25806459; 67876530; 67169999

E-mail: restaurant@hotelavalon


Egils Grīnfelds gatavo vēžu zupu un tintes zivs maizi - skaties video!


Restorāna darba laiks:

  • PIRMDIENA – SVĒTDIENA
    12:00 – 23:00