Restorāns Avalon

Restorāns AVALON Vecrīgā

Restorāns AVALON atrodas AVALON HOTEL & Conferences un piedāvā vieglas uzkodas un gardu maltīti pēc pastaigas Vecrīgā, turklāt tas ir piecu minūšu gājienā no Rātslaukuma un Melngalvju nama.

Restorānam ir moderns interjers ar progresīviem stila elementiem un spilgtām krāsām, tā telpas ir plašas un gaišas, un atmosfēra – nepiespiesta un brīva. Restorāns AVALON ir piemērots biznesa brokastīm, pusdienām un romantiskām vakariņām. Restorāns AVALON piedāvā ēdienus no Eiropas virtuves, un tā apmeklējums būs patīkams ceļojums garšu pasaulē. Šefpavārs prasmīgi un radoši veido garšas buķeti no dažādiem ēdieniem, kas patīkami pārsteigs pat vislielākos gardēžus. Turklāt AVALON ir aktīvs kustības "Brīvs no ĢMO" ("Brīvs no ģenētiski modificētiem organismiem"), Chefs Club, Live Riga biedrs un partneris, un piedalās dažādos pasākumos un aktivitātēs, kurās tiek popularizēti Latvijas produkti, ēdiena kultūra un jaunākās tendences.

Egils Grīnfelds gatavo vēžu zupu un tintes zivs maizi - skaties video!

Restorāna darba laiks:

  • PIRMDIENA – SVĒTDIENA
    12:00 – 23:00

UZMANĪBU!

Pieprasi savu atlaižu koda karti pa e-pastu: restaurant@hotelavalon.eu un saņem 20% atlaidi* restorāna ēdienkartei!


* -Atlaide derīga vienreizējam restorāna AVALON apmeklējumam 2018.gada jūlijā un augustā. Pirms pasūtījuma veikšanas, lūgums to uzrādīt viesmīlim. Atlaide nedarbojas īpašajiem piedāvājumiem un Rīgas restorānu nedēļas speciālajai cenai vai kombinācijā ar citām atlaidēm.