Jautājumi/Atbildes

Informācija par rezervāciju

Mūsu komanda ir salikusi kopā dažus no biežāk uzdotajiem jautājumiem. Lūdzu, iepazīstieties ar zemāk dotajiem Jautājumiem un atbildiēm un ja jums vēl joprojām ir jautājumi, sūtiet tos uz e-pastu: reservations@hotelavalon.eu vai zvaniet pa tālruni +371 67169999.

Jautājumi:

AVALON HOTEL & CONFERENCES ir pilnībā licencēta viesnīca un visiem viesiem ir jābūt vismaz 18 gadus veciem vai vecāka vai aizbildņa pavadībā, lai iekļūtu viesnīcas telpās, tostarp numuros. Viesnīcas personāls var pieprasīt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju vai atteikt viesnīcas pakalpojumu, piemērojot atcelšanas nosacījumus.

 • Vai reģistrācijai ir nepieciešama mana kredītkarte?

  Par katru rezervēto istabu, no viesa kredītkartes tiek ieturēta autorizācijas summa 70,00 EUR apmērā, kā garantija par neparedzētiem izdevumiem. Ja kredītkarte nav pieejama, viesim jāiemaksā drošības depozīts 70,00 EUR apmērā, skaidrā naudā. Drošības depozīts tiek atgriezts viesa uzturēšanās beigās.

 • Vai ir pieejami numuri smēķētājiem?

  Diemžēl smēķētāju istabu tips vairs nav pieejams.

 • Vai viesnīcā ir internets?

  Jā, visos numuros ir bezvadu internets (bezmaksas). Bezvadu internets pieejams arī vestibilā, restorānā, vestibila bārā, Havana Club bārā un konferenču telpās.

 • Kā es varu atcelt rezervāciju vai veikt izmaiņas tajā?

  Lai atceltu vai mainītu savu rezervāciju, lūdzam zvanīt pa tālruni (+371) 67876524 darba laikā vai (+371) 67169999 diennakts apkalpošanai; ja rezervācija notikusi caur ceļojuma aģentūru vai trešo personu, sazināties ar aģentu vai uzņēmumu, kas norādīts apstiprinājuma dokumentā.

  Ja rezervācija notikusi caur AVALON HOTEL & CONFERENCES mājaslapu, rezervāciju ir iespējams atcelt vai mainīt, apmeklējot šo saiti.

 • Cik maksā autostāvvieta pie viesnīcas?

  Maksa par autostāvvietu ir 20,00 EUR diennaktī vienai automašīnai. Autostāvvietas ir ierobežotā skaitā, ja vietas nav pieejamas, viesi tiks informēti par tuvākās apkārtnes autosstāvvietām.

 • Vai viesnīcā ir pieejami veļas mazgātavas pakalpojumi?

  Jā, viesnīca piedāvā veļas mazgātavas pakalpojumus. Ir pieejams arī ķīmiskās tīrītavas pakalpojums.

 • Cik tālu no viesnīcas atrodas lidosta?

  Rīgas Starptautiskā lidosta atrodas 10 km attālumā no viesnīcas.

 • Reģistrēšanās viesnīcā? Vai ir iespējams ierasties ātrāk?

  Reģistrācija viesnīcā pieejama no 15:00, taču, ierodoties ātrāk, ir pieejama bagāžas uzglabāšana bez papildu maksas . Esat laipni aicināti izmantot mūsu viesnīcas piedāvātos pakalpojumus. Veicot rezervāciju, ir iespējams veikt pieprasījumu agrai reģistrācijai, bet tā netiek garantēta un par to var tikt piemērota papildu maksa.

 • No cikiem ir izrakstīšanās? Vai vēlā izrakstīšanās ir par papildu maksu?

  Izrakstīšanās notiek līdz 12:00. Atkarībā no pieejamības ir iespējama vēlā izrakstīšanās par papildu maksu.

 • Vēlaties iegūt vairāk informācijas?

  Sazinieties ar mums pa tālruni +371 67876524 darba laikā vai +371 67169999 diennakts apkalpošanai, vai nosūtiet jautājumu pa epastu:reservations@hotelavalon.eu.

 • Vai ir iespējama, grupu rezervācija?

  Grupu rezervācijām, lūdzu, sazinieties ar mūsu Rezervāciju nodaļu pa e-pastu: reservations@hotelavalon.eu

  Veicot rezervāciju vairāk nekā 14 personām vai 10 numuriem, var tikt piemēroti atšķirīgi noteikumi un papildmaksas.