Numuri

AVALON HOTEL & Conferences piedāvā komfortablus standarta un luksus klases numurus vecpilsētas sirdī, nodrošinot plašu patvērumu visiem mūsu viesiem. Mūsu standarta un Superior numuri ir mūsdienīgi un veidoti tā, lai optimāli izmantotu gaismu un telpu, savukārt mūsu Junior Suites un Suites numuri ir aprīkoti ar augstākās klases ērtībām.

Standarta numuri

Standarta numuri

Mūsu standarta numuri ir ideāli piemēroti darījumu cilvēkiem, jo tie piedāvā komfortablu patvērumu garas dienas beigās, kā arī labi aprīkotu vannas istabu un pilnu minibāru. Numuri pieejami ar vienvietīgu, divām vienvietīgām un divvietīgu gultu, un viesu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un piederumu komplekts.

Superior numuri

Superior numuri

Tiem, kam nepieciešams mazliet vairāk vietas, mūsu komfortablie Superior numuri piedāvā gaumīgus apartamentus pēc garas dienas Rīgā. Numuri pieejami ar divām vienvietīgām vai divvietīgu gultu, un viesu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un piederumu komplekts.

Junior Suites numuri

Junior Suites numuri

Ar skaistu skatu uz vecpilsētu, mūsu Junior Suites numuri piedāvā komfortablus apartamentus pēc garas ekskursiju dienas pa Rīgu. Numuri pieejami ar divām vienvietīgām vai divvietīgu gultu, un viesu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un piederumu komplekts.

Suites numuri

Suites numuri

Eleganti mēbelēti, ar atsevišķu dzīvojamo istabu un guļamistabu, mūsu Suites numuri piedāvā plašus apartamentus, kuros izplesties un relaksēties pēc garas dienas. Tie ir aprīkoti ar plašu vannas istabu ar atsevišķu saunu*. Numuri pieejami ar divām vienvietīgām vai divvietīgu gultu, un viesu ērtībām tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets un Lavazza piederumu komplekts.

Numuros var tikt ievietota ērta papildu gulta vai dīvāns, izņemot standarta numurus.