Atrašanās vieta

Kā nokļūt:

Viesnīca atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā, vecpilsētas sirdī; pie viesnīcas iespējams piebraukt bez īpašās atļaujas. Viesnīcas atrašanās vieta, piedāvāto pakalpojumu klāsts un mūsdienīgais interjers padara to pievilcīgu gan tūristiem un tūristu grupām, gan arī darījumu cilvēkiem, jo Vecrīgā no vienas puses ir daudz apskates objektu un izklaides vietu, bet no otras puses - tā ir arī Rīgas darījumu centrs.

 • Rīgas Starptautiskā lidosta - AVALON HOTEL & Conferences

  Rīgas Starptautiskā lidosta (RIX) atrodas 10 km attālumā no viesnīcas. Uz AVALON HOTEL & Conferences viesnīcu iespējams nokļūt 3 veidos:

  1. Lidostas autobuss Nr.22, kas kursē no 5:30 līdz 22:30. Autobusa pietura autobusam Nr.22 vai mikroautobusam Nr.222 atrodas pretim lidostas autostāvvietai, kas redzama, izejot no lidostas. Tas kursē ik pēc 20 minūtēm un maksā 2,00 EUR vienai personai par vienu braucienu. Biļetes var iegādāties pie šofera. Izkāpiet autobusa pieturā "Autoosta". Šķērsojiet ceļu, ejot caur pazemes tuneli lidostas/13.janvāra ielas virzienā, un ejiet ar kājām aptuveni 3 minūtes Daugavas virzienā.

  2. Iesakām laikus rezervēt taksometru uz mūsu viesnīcu. Veiciet rezervāciju mūsu mājaslapā vai rakstot uz e-pastu: reservations@hotelavalon.eu. Tādējādi saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu un labu cenu, un tas Jums izmaksās sākot no  50.00 EUR (AVALON Hotel & Conferences adrese ir 13. Janvāra iela 19).

   

 • Centrālā autoosta – AVALON HOTEL & Conferences

  AVALON HOTEL & Conferences atrodas tieši iepretim centrālajai autoostai 5 minūšu gājienā. Dodieties ārā no autoostas un pagriezieties pa kreisi uz Vecrīgu, ejot zem dzelzceļa līnijas, jo dzelzceļš atrodas uz tilta virs jums. Pēc tam kāpiet lejā pa trepēm tunelī, lai tiktu ceļam otrā pusē. Kāpiet augšā pa kreisās puses trepēm, lai nokļūtu atpakaļ uz ielas, un atrodiet lidostas/13.janvāra ielas virzienu. Nokļūstot virspusē, jūs redzēsiet nelielu biļešu pārdotavu. Palūkojoties pa kreisi, jūs ieraudzīsiet stāvu stikla ēku – AVALON HOTEL & Conferences.

 • Dzelzceļa stacija – AVALON HOTEL & Conferences

  Dzelzceļa stacija atrodas 10 minūšu gājienā no viesnīcas. Dodieties uz 13. Janvāra ielu un nedaudz pa kreisi, un jūs atradīsiet tuneli, caur kuru iespējams nokļūt ielas otrā pusē. Šī tuneļa beigās kāpiet augšā pa kreisās puses trepēm, un pēc tam dodieties uz priekšu pa šo ceļu, kas vedīs pāri ūdens tilpnei. Turpiniet iet uz priekšu pa šo ceļu blakus ielai un pēc aptuveni 100 metriem jūs redzēsiet viesnīcu Metropole un Narvesen veikalu labajā pusē. Tad dodieties taisni Daugavas virzienā un jūs redzēsiet 8-stāvīgu stikla ēku – AVALON HOTEL & Conferences.