Informācija un Projekti

HWS MANAGEMENT SIA ir noslēdzis 2014.gadā 05. jūnijā līgumu Nr.L-ĀTA-14-2159 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „SIA HWS MANAGEMENT dalība starptautiskās izstādēs-Nīderlandē, Somijā, Vācijā”  īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.


Viesnīcai AVALON HOTEL & Conferences piešķirta “Zaļā atslēga”

 

Saņemot “Zaļās Atslēgas” ekomarķējumu, viesnīca aktīvi piedalās planētas un vides aizsardzībā.

Mūsu viesnīca un darbinieki ievēro stingru vides politiku, kas ietver vadlīnijas ūdens un elektrības taupīšanai, kā arī darām visu iespējamo atkritumu likvidēšanai un otrreizējai pārstrādei. Informējam viesus un sadarbības partnerus par vides resursu saglabāšu. Papildus rūpīgai enerģijas patēriņa uzraudzībai mūsu viesnīca ir uzstādījusi ūdens taupīšanas aprīkojumu, izmantojam vietējo un bez ĢMO pārtikas produktus, antialerģiskus paklājus, eko-sertificētus ikdienas tīrīšanas līdzekļus, speciāla enerģijas taupīšanas programmu gaisa kondicionēšanas sistēmā, kā arī piedāvājam viesiem un darbiniekiem dažādas aktivitātes, kas saistītas ar vides saglabāšanu.

Viesiem, kuri izvēlas viesnīcu, ar “Zaļās atslēgas” ekomarķējumu, tiek nodrošināta uzturēšanās respektētā un videi draudzīgā vidē, kur arī viņi tiek aicināti piedalīties “zaļajā” praksē. Plašāka informācija pieejama lapā: https://www.greenkey.global/


Viesnīca AVALON HOTEL & Conferences ATSAKĀS NO SPROSTOS DĒTĀM OLĀM

Viesnīcai AVALON HOTEL & Conferences un restorānam ir svarīga putnu un dzīvnieku labturība, kvalitatīva, veselīga un daudzveidīga pārtika visām patērētāju grupām un vēlme būt videi, sabiedrībai un apkārtnei draudzīgam uzņēmumam.
Uzņēmuma valde ir definējusi un pieņēma 2018. gada 3.maijā lēmumu iekļaut savā “ Zaļās atslēgas” vides politikā papildu punktu: līdz 2025. gadam pārtraukt iegādāties sprostos turētu vistu olas.
Rīcības plāns tiks realizēts pakāpeniski, saskaņā ar Latvijas olu ražotāju un paša uzņēmuma finansiālajām iespējām, viesu atsaucību, izvēli, maksātspēju, lai nodrošinātu, ka ne klienti, ne piegādātāji, ne paša uzņēmuma reputācija un brīvība šajā procesā netiktu kā nelabvēlīgi ietekmēti.
Par savu jauno mērķi uzņēmums sabiedrību informē savos sociālās saziņas kanālos Rīgas Restorānu nedēļas laikā, kā arī viesnīcas interneta mājas lapā.
Informāciju iekļaus ar ēdināšanu saistītu pasākumu laikā restorānā AVALON jau no šī gada rudens ar veselīgas ēdināšanas nedēļu Starptautiskā putras nedēļa.
Viesnīca savā līdzšinējā darbībā nav arī lietojusi un iegādājusies olu pulverus un šķidrās olu masas, kā arī neplāno tādas izmantot nākotnē.

Informācijai: www.olucena.lv