Par viesnīcu

Vecrīgas četru zvaigžņu Superior klases viesnīca AVALON HOTEL & Conferences tika atklāta 2007. gadā un veiksmīgi apvieno mūsdienīgumu un tradīcijas, aicinot viesus baudīt mūslaiku ērtības vecpilsētas viduslaiku šarma noskaņās. 
Ar skatu uz tirdzniecības un iepirkšanās centru, Daugavu un pilsētas senajām baznīcām un torņiem, viesnīca ir ideāli piemērota gan darījumu cilvēkiem, gan tūristiem.

Superior klases viesnīca AVALON HOTEL & Conferences piedāvā 111 labiekārtotus numurus, tajā skaitā luksusa numurus, nesmēķētāju numurus un istabas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – visas telpas aprīkotas ar ātrgaitas bezvada internetu un tiek piedāvātas bagātīgas bufetes veida brokastis. Viesnīca ir sertificēta ar eko-zīmi „ Zaļā atslēga”, kvalitātes atzinumu HotelStars Union.
Pēdējā renovācija tika veikta 2019./2020.gada ziemā, kad tika renovētas publiskās telpas un viesu numuri, lai padarītu viesošanos vēl patīkamāku. Konferenču un sanāksmju telpas ir aprīkotas ar modernu skaņas un vizuālo tehniku un prezentēšanas sistēmu Crestron. Zāles paredzētas gan semināriem, gan banketiem, gan preses konferencēm un banketiem, gan privātām svinībām.Restorāns AVALON un bārs piedāvā augstas meistarklases ēdienu, gatavotu bez ĢMO (ģenētiski modificētas pārtikas), starptautiska vīnu izlase un gardi pagatavots ēdiens ar modernās Latvijas virtuves mākslas pieskārienu no vietējiem produktiem.


Mūsu rekvizīti :

SIA „HWS MANAGEMENT” 

PVN Nr.: LV40103457514

Banka: AS Citadele Banka

SWIFT/KODS: PARXLV22

LV57PARX0013224800002