Jaunumi / īpašie piedāvājumi

- PAZIŅOJUMS par pagaidu slēgšanu -

Šo paziņojumu HWS Managment SIA - valdes locekļi - izlaida 17.03.2020

"Tā kā koronavīrusu pandēmija pēdējās nedēļas laikā ir pastiprinājusies Baltijas valstīs un ES, AVALON HOTEL & Conferences darbinieki ir strādājuši, lai mēģinātu atrast veidu, kā turpināt sniegt viesiem augstas kvalitātes viesmīlības pieredzi, vienlaikus saglabājot mūsu darbiniekiem darbu, ko viņi veic drošā vidē. Cilvēku sagaidīšana no visas pasaules ir tas, ko mēs darām, un mūsu darbinieki ar savu darbu lepojas ar milzīgu lepnumu.

Neskatoties uz mūsu apņemšanos veltīt papildu resursus veselības tīrīšanai un veicināšanai, vienlaikus pieņemot sarežģītus lēmumus, lai slēgtu dažus mūsu darbības aspektus, tagad ir redzams, ka šī ir sabiedrības veselības krīze, kas prasa lielu kolektīvu rīcību, ja mēs vēlamies palēnināt tās progresu.

Attiecīgi mūsu darbinieku, viesu un kopienu labā 2020. gada 17. martā slēgsim AVALON HOTEL & Conferences. Šis ir nenoteiktības laiks visā mūsu valstī un pasaulē, un mums visiem ir jādara viss iespējamais, lai ierobežotu šī vīrusa izplatību. Mēs plānojam viesnīcu atvērt no jauna, tiklīdz tas būs droši, un turpināsim atbalstīt savus darbiniekus, viesus un kopienas visos iespējamos veidos šajā slēgšanas periodā. "

AVALON HOTEL & Conferences nepieņem rezervācijas līdz 2022. gada 1.aprīlī, lūdzu, sekojiet jaunai informācijai mūsu mājas lapā www.hotelavalon.eu

Par jautājumiem, kas skar veiktos rezervējumus, lūdzam sazināties: 
E: reservations@hotelavalon.eu


 


 

 

 

 

 

 

 

 

RESTORĀNA DĀVANU KARTE

Dāvanu karte EUR 20; 35; 50; 100

Tuvojas draugiem un radiem jubileja, vēlies kādu iepriecināt? Laipni aicinām iegādāties restorāna AVALON dāvanu karti par jebkuru Jūsu izvēlēto summu.

Sagatavošanu lūdzam pieteikt pa e-pastu: marketing@hotelavalon.eu